event3

Upcoming

Тюльпановий рай у «Буковинській Трої»

Чимало буковинців мають традицію щовесни їздити дивитися на тюльпанове поле, яке розквітає у селі Мамаївці, що під Чернівцями.

Уже весною 2019  квіткар Олександр Стратійчук змінить локацію, цьогоріч буде висажувати голландські цибулини на території «Буковинської Трої» у дивовижний спосіб виглядатиме поле як карта України.

Щоб знати, коли саме квіти розпустилися, слідкуйте за новинами на сайті

BOOK A TABLE
event4

Upcoming

Ой на Івана, Ой на Купала.

8 липня, на території КСК «Буковинська Троя» відбулися спортивні змагання з пляжного волейболу, для відвідувачів заходу також працювали торргівля-продаж виробів народної творчості, вироби з меду, молочна та м’ясна продукція, діяли павільйони громадського харчування, розваги для дітей та цирк. А по обіді відбулося театралізоване дійство «Купальська рапсодія», яке підготував театр народних традицій «Чернівчанка». Учасники театру не тільки презентували пісні та купальські гуляння, а й активно спілкувалися з публікою, залучили її до майстер-класу із зав’язування хустки та конкурсу на знання українських народних пісень, в яких згадується ім’я Івана. Цього дня також дівчата пускали плетені вінки на воду, загадуючи бажання та прикликаючи таким чином судженого.

BOOK A TABLE
event2

Upcoming

Агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь-2018»

30 вересня відбувся фестиваль-ярмарок «Буковинська осінь-2018», який вже традиційно проходить на території клубу сімейного відпочинку «Буковинська Троя» в селі Реваківці Кіцманського району.

З 10 години ранку працювали більше сотні торгових точок із разноманітним крамом та сільськогосподарською продукцією. А опівдні розпочалися урочистості і театралізоване фестивальтне дійство та святковий концерт. Були тут також спортивні заходи, конкур, дитячі атракціони, виставки.

BOOK A TABLE

ЗАБРОНЮВАТИ СТОЛИК

Для замовлення банкету в “Буковинській Трої” , Вам необхідно попередньо відвідати ресторан для затвердження з Адміністратором дати і часу проведення. Так само необхідно обговорити меню і залишити передоплату.

 

050 374 87 16 – Адміністратор

logo

Київська 17а, с.Реваківці

Кіцманський район, Чернівецька область, 59333

Вівторок-Пятниця: 10.00 – 22:00

Субота-Неділя: 10:00 – 23:00

Замовлення:

+38 050 375 42 68

2018 Буковинська Троя. Клуб родинного відпочинку.